Kiraz Mevsimi 6.bölüm özeti – Yeni bölümde neler olacak?

Kiraz Mevsimi dizisi yükselişine devam ederken, her yeni bölüm büyük bir merakla bekleniyor. Kiraz Mevsimi fan sitesi olarak sizlere yeni fragman ve özeti hızlı birşekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. İşte diziyi beğeniyle takip edenler için Kiraz Mevsimi 6.bölüm özeti. Bakalım yeni bölümde bizleri neler bekliyor?

Kiraz Mevsimi 6. bölüm fragmanı yayınlanmıştır. İzlemek için TIKLAYINIZ

Mete Şeyma’ya beklenmedik bir evlilik teklifinde bulunmuştu. Yeni bölümde bu teklifin yankıları sürecek. Mete’nin evlilik teklifine herkes çok şaşırırken yakın arkadaşı Ayaz bu tekliften çok rahatsız olur. Çünkü Şeyma ile ilgili bazı gerçekleri bilmekte ve Mete’nin büyük bir hata yaptığını düşünmektedir.

Ayaz, yakın arkadaşı ve iş ortağı olan Mete’yi büyük bir yanlıştan korumak için bildiği sırrı paylaşmaya karar verir. Şeyma daha önce evli bir adam olan Rıza ile ilişki yaşamış ve sırf varlıklı diye Mete ile ilgilenmektedir. Ayaz yakın dostuna bildiklerini rahatça anlatabilmek için onu şehir dışına çıkarmaya karar verir ve İstanbul’dan uzaklaştırmayı başarır.

Öykü ile Şeyma bu gidişten haberdar olurlar ve Ayaz ile Mete’yi yalnız bırakmazlar. Bu gidiş bir çeşit tatile dönüşür. Ayaz ve Öykü arasındaki gelgitler tatilde de devam eder. Ayaz eski günlerdeki gibi yine çapkınlıklara başlarken bu durum Öykü’nün pek hoşuna gitmez. Ayaz’ı kıskanan genç kız onu rezil etmek için büyük bir uğraş verir.

Kiraz Mevsimi dizimizin kahramanları doğruluk mu yoksa cesaret mi adlı klasik bir oyun oynamaya karar verirler. Tahmin edebileceğiniz gibi gençler birbirlerine bir hayli zor sorular sorarlar. Bu oyun Ayaz ile Öykü arasında bir gelişmeye yol açar. Öykü’nün yapacağı ilginç bir itiraf Ayaz da şok etkisi yaratacaktır.

6 Yanıt

 1. betül dedi ki:

  Ayazla öykü çok yakışıyo ve diziyi izlemekten keyif alıyorum.

 2. melek toufik dedi ki:

  kiraz mevsimini en iyi anlatan bir dizi bugüne kadar kiraz mevsiminin en güzel bölümüydü 6.bölüm….

 3. muxtar dedi ki:

  Cok guzel bi dizi

 4. Narmin dedi ki:

  Ayyyy heycanlandim yaaa

 5. evren dedi ki:

  Fragmanlari cok gec yayinlamasalar daha guzel olacak ya

 6. politik dedi ki:

  Çok iyi bir dizi.