Kiraz Mevsimi Emre’den Fikrimin İnce Gülü şarkısı

Yaz aylarına damga vuran ve romantik komedi tadında yoluna devam eden Kiraz Mevsimi dizisi bu hafta da izleyicilerden tam not aldı. Pekçok kişinin izlediğim en iyi bölüm dediği 6. bölümde sürpriz yakınlaşmaların yanısıra Emre’nin eline gitarı alıp “Fikrimin İnce Gülü” adlı şarkıyı seslendirmesi büyük sürpriz oldu.

Kiraz Mevsimi 6. bölümü tüm kahramanlarımızın Ağva’ya gitmesiyle başladı. Ayaz’ın amacı yakın dostuna Şeyma ile ilgili gerçekleri anlatmak iken, Öykü ve Şeyma gerçeklerin ortaya çıkmasından korkup gençlerin arkasından gittiler. Ağva’ya kendilerini Emre’nin götürebileceğini düşünen kızlar bunun için de Burcu’dan yardım istediler. Böylece dört genç Ağva yollarına düştü.

Öykü ve Ayaz fanları için romantizm ve komedi dolu tam bir şölen yaşanırken dikkat çeken bir çift de Emre ile Burcu oldu. Emre’nin ilk bölümlerde Öykü’yü sevdiği ekrana yansıtılırken, senaristler izleyicilerin pek de hoşuna gitmeyen bu kurgudan vazgeçmiş görünüyorlar. 6. bölümle birlikte Emre’nin de Burcu’dan hoşlanmaya başladığını anlıyoruz. Odaya çekilmeleri ve Burcu’nun Emre’ye el falı bakması, birlikte ata binme maceralarıyla bu ikili de izleyiciden tam not aldı.

Mehti Aras Aydın’ın canlandırdığı Emre karakterinin bir de şarkı sürprizi vardı. Sesiyle ve yorumuyla izleyicileri kendisine hayran bırakan genç oyuncu sahilde toplanan tüm kahramanlarımıza “Fikrimin İnce Gülü” adlı şarkıyı söyledi. Öykü ve Ayaz da şarkıya eşlik ederken birbirlerine bakışları dikkat çekiciydi.

İşte Emre’nin müthiş performansı – Fikrimin İnce Gülü klibi