Kiraz Mevsimi 11.bölüm özeti – Yeni bölümde neler olacak?

Yazın sürpriz dizisi Kiraz Mevsimi pekçok alanda rekor kırdı ve hızlı bir şekilde fenomen bir dizi haline geldi. Daha önce fazla tanınmayan genç oyuncular Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu kısa sürede büyük hayran kitlelerine ulaştılar ve çok sevildiler. Bu ikiliye yerli dizilerden tanıdığımız Dağhan Külegeç ve Nilperi Şahinkaya da eklenince ortaya ciddi bir oyuncu kadrosu çıkmış oldu. Hikayesi de da ülkemizin önemli senaristleri tarafından kaleme alınan dizinin yeni bölümleri ve fragmanı büyük sabırsızlıkla bekleniyor.

Yeni bölümleri merakla beklenen Fox’un fenomen dizisi Kiraz Mevsimi için 11. bölüm özeti aşağıda yayınlanmıştır.

Ayaz ve Mete, bozulan ilişkilerinin ardından çok üzgündürler. İki arkadaş, aşk acılarının üstesinden gelmek için birbirlerine destek olurlar. Kendilerini işlerine verirler. Kaybettikleri büyük bir projeyi geri kazanırlar. Bunu kutlamak için Mete’nin evinde büyük bir parti verilir. Parti olacağını öğrenen Öykü ve Şeyma, kadın ittifakı yaparlar. Ayaz’ı ve Mete’yi geri kazanmak için karar alırlar. Kılık değiştirerek bu partiye sızarlar. Büyük itiraflarıyla ikilinin karşısına dikilirler.

9 Yanıt

 1. Didar dedi ki:

  bence iyi ya hic bitmesinya bu dizi

 2. su dedi ki:

  ççççççççççççççççççooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzel bir filim

 3. deniz dedi ki:

  ayaz öykü şeyma mete bülent önem burcu emre cem çok güzel hiç bitmesin bu dizi

 4. aytac dedi ki:

  öykü açılsın ayaza bitsin bu iş.sıkıldım artık.

 5. Orkidem dedi ki:

  Çook güzel ama çok uzadı öyaz aşkı bence bir an önce çıksınlar

 6. Kiraz mevsimi dedi ki:

  Çoook uzadı artık çıksınlar yaaaa

 7. Nigar dedi ki:

  Bence de cok uzattilar onceki bolumler cok daha guzeldi

 8. hakan dedi ki:

  ama çok uzattılar yeter artık bari bu bolümde bişey ler olsun

 9. günel azeri dedi ki:

  evet gerçekten çok kısa zamanda insanlar en çokta gencler serkan çayoğlu ve özge gürele karşı bir aşkmı desem yada hayranlıkmı bir şeyler besliyorlar … şahsen ben kendi adıma söylüyorum onlara aşğım günde 1 kere kiraz mevsiminin 1 bölümünü izlemesem hayatımda bir şeyler eksik sanıyorum endilerine hayatda başarılar dilerim (hasta hayranınız) yani ben