Kiraz Mevsimi 4.bölüm özeti – Yeni bölümde neler olacak?

Fox TV’nin yaz aylarına damga vuran dizisi Kiraz Mevsimi için 4.bölümde yaşanacakları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi son bölümde Öykü Ayaz ile öpüşmüştü ancak genç kız bunun pişmanlığını yaşayacak. Onu teselli edecek kişiyse çocukluğundan beri gizliden sevdiği Mete olacak. Dizinin kötü karakterlerinden olacağını kanıtlayan Şeyma cephesinde ise kıskançlık vardır. Öykü ile Mete’yi bir arada görmeye dayanamamaktadır.

Moda evi Öykü’ye ulaşmak isterken, asıl kızımız Kiraz Mevsimi adlı projeyi gerçekleştirmek üzere önemli bir şans bulur. Kiraz Mevsimi 4. bölümünde Ayaz’ın da yardımcı olduğu Öykü’nün hazırladığı sunumu gösterme zamanı gelir ancak işler pek de umduğu gibi gitmeyecektir. Sahneye henüz gerçek yüzünü görmediği Şeyma çıkacaktır.

Dizinin 4. bölümüne gelirken Öykü’nün kafasının karıştığını ve Ayaz’dan hoşlanmaya başladığını düşünüyoruz. Kiraz Mevsimi 4. bölüm fragmanında Öykü’nün söylediği seni seviyorum sözcüklerinin gerçek olmadığını düşünüyoruz. Muhtemelen sunum için bir hazırlık olabilir.

Öykü karakterinin duygularının gün geçtikçe ve Ayaz’la vakit geçirdikçe değiştiği ortada. Ayrıca Ayaz’a güvenmeye başladığını da söyleyebiliriz.

Kiraz Mevsimi 4. bölümden itibaren Mete Öykü’nün kendisine karşı hisleri olduğunu anlamaya başlayacağını tahmin ediyoruz. Böylece Mete de Öykü’ye karşı neler hissettiğini gözden geçirebilir. Kiraz Mevsimi fanlarının daha şimdiden ÖyAy (Öykü – Ayaz) demeye başladığını görüyoruz. Ancak Dağhan Külegeç fanları ise muhtemelen Öykü’nün Mete ile birlikte olmasını istiyorlar. Siz de aşağıdaki yorum kutusunu kullanarak bize favori çiftinizi yazabilirsiniz.

Dizide Şeyma karakterini de hatırlatmak da fayda var. Öykü’yü kıskanıp ona kötülük edebileceği anlaşılıyor. Şeyma aynı zamanda Mete’yi sevmeye başlayabilir.

Kiraz Mevsimi dizisinin bir diğer dikkat çeken karakteri ise Emre diyebiliriz. Yakışıklı genç de Öykü ile aynı mahallede büyümüş ve Öykü’ye aşık görünüyor.

2 Yanıt

  1. demet dedi ki:

    Oyku ve Ayaz

  2. demet dedi ki:

    BEN SIZLERI TUM EKIBINIZI COK SEVIYORUM EDA TEKSOZ ABLANI DA TABI KI due sizler hepiniz benim goz nurumsunuz OZGE GUREL(OYKU) ve SERKAN CAYOGLU(AYAZ) BEN ONLARI TUM KALBIMLE COK SEVIYORUM

    Oysa Ben OYKU VE AYAZIN birlikte olmasini isterim cunki com yakisiyorlar Mete use Seymaya diyil baska kiza laik BEN OYKU VE AYAZIN BIRLIKTE SEVGILI OLMASINI ISTERIM