Kiraz Mevsimi 5.bölüm özeti – Yeni bölümde neler olacak?

Kiraz Mevsimi bu hafta bayram nedeniyle ara verince kısa sürede pekçok kişiyi kendisine hayran bırakan dizinin yeni bölümü büyük merak konusu oldu. Kiraz Mevsimi 5.bölüm fragmanı daha önce burada yayınlanmıştı, şimdi de sizler için yeni bölümün özetini yayınlıyoruz, bakalım Kiraz Mevsimi yeni bölümünde neler yaşanacak?

Kiraz Mevsimi 5.bölüm özeti

Kiraz Mevsimi 5.bölümü oldukça heyecanlı geçecek, çünkü izleyiciyi de merakta bırakan pekçok sırrın ortaya çıkacağı anlaşılıyor.

Bildiğiniz gibi son bölümde asıl kızımız ünlü modacı Önem Hanım’la tanışmış ve bir sunum yapmak üzere görevlendirilmişti. Olcay ile Şeyma’nın haince planı ile Öykü sunuma yetişememiş ve hayaline bu kadar yaklaşmışken kovulmuştu. 5. bölümde içine düştüğü durumdan dolayı Öykü’yü oldukça üzüntülü göreceğiz. Günlerce evden çıkmayan Öykü’yü hayata döndürmek için Ayaz kolları sıvayacak ve güzel sürprizler yapacak.

Şeyma’nın herşey istediği gibi gitmiştir, planı işe yaramış ve moda evine Öykü değil, Şeyma girmiştir. Mete olan bitenden ve Şeyma’nın hareketlerinden kuşkular duymaya başlar, hatta ilişkilerini sorgulayacak noktaya gelir. Şeyma Mete’nin ısrarlarına dayanamaz ve Öykü’ye bir iyilik yapmak zorunda kalır. Ancak dizimizin kötü karakteri olmaya aday olan Şeyma bunu bile kendisi için bir fırsata dönüştürmeye kararlıdır. Durmaya niyeti olmaya Şeyma daha da büyük ve kötü bir plan hazırlamaya başlar.

Kiraz Mevsimi 5. bölümünde Mete ile Öykü’yü yakınlaşırken izleyebiliriz çünkü bütün bir günü birlikte geçirecekler. Önceki bölümde Öykü’nün bir fotoğrafını gören Mete kuşkulanmıştı. Yeni bölümde aralarında bir elektrik oluşacak ve Mete’nin zihni Öykü konusunda iyice bulanacak.

Yeni bölümde ortaya dökülecek olan sırlar bazıları için dönüm noktası olabilir. Mete ve Burcu’nun babası Bülent Bey’in doğum günü kutlanacaktır ve kahramanlarımız hummalı bir hazırlığa girişirler. Bu gece oldukça önemlidir zira hem yalanlar ortaya çıkacak, hem de önemli itiraflar yapılacaktır. Bakalım bu durum kahramanlarımızın hayatını nasıl etkileyecek!

1 Yanıt

  1. melike dedi ki:

    Ya biran once yayinlansa şu dizi