Kiraz Mevsimi 7.bölüm özeti – Yeni bölümde neler olacak?

Fox ekranlarında fırtınalar estiren Kiraz Mevsimi dizisi için yeni bölüm özeti yayınlandı. İşte Kiraz Mevsimi 7.bölüm özeti! Bakalım 7. bölümde neler olacak.

Öykü Ayaz ile Ağva’da güzel bir tatil geçirse de Şeyma’nın durumu, Mete’nin evlenecek olması ve Ayaz ile ilgili kafasının karışması nedeniyle üzgün birşekilde tatili tamamlıyor. Döndüğünde de üzgün halleri devam edince yine Ayaz devreye girer. Öykü’yü mutle etmeye kararlıdır ve çok güzel bir gün geçirtmek için kolları sıvar, gerekli organizasyonu yapar. Öykü ise Ayaz’ın kendisiyle bu denli ilgilenmesinden biraz rahatsız olur, daha doğrusu bu ilgiden çekinir. Bu nedenle Ayaz’dan uzak durmak ister. Ancak o kaçtıkça her defasında kendisini Ayaz’ın yanında bulur.

Kiraz Mevsimi 7. bölümünde Öykü ile Şeyma’nın rekabetine şahit olacağız. Ünlü modası Önem Hanım’a yeni bir asistan gereklidir ve genç kızlarımız arasında asistanlığı kapmak için büyük bir yarış başlar, bakalım Önem Hanım’ın yeni asistanı kim olacak.

Ayaz Şeyma ile ilgili gerçekleri Mete’nin öğrenmesini istemektedir. Bu nedenle Şeyma’ya süre verir. Süre dolduğunda Şeyma Rıza’nın eski sevgilisi olduğunu Mete’ye söylemek zorundadır. Şeyma’nın ne yapacağı merak konusuyken Ayaz tekrar Mete ile konuşmak üzere karşısına çıkar.

12 Yanıt

 1. sude dedi ki:

  öykü naz yapma artık :D

 2. sude dedi ki:

  Dizi çok aktif zevkli eğlenceli aksiyonlu bi durumdanda özge gürel ve serkan çayoğlu gerçekten çıksalar çok uyumlu bir çift olurlar dizide bu gerçekleşecek gibi görünüyor ama gerçek hayatta da olsa tadından yenmezz :p

 3. Aysun dedi ki:

  Evet 7 bolum daha simdi bitdi… fevkalade oldu,Ayaz ve Oyku hakikaten birlikte olacaklar galiba yakin bolumlerde.7 bolum biter bitmez 8 bolum fragmani verildi…Baka bilirsiniz.Ayaz Ve Oyku siz sevgili olun,her kes bu diziye bakacak! Mahmut cok komikdi! :D :)

 4. Ruken dedi ki:

  tabiki ayaz ve öykü sabırsızlıkla yeni bölümü bekliyoruz

 5. Damla dedi ki:

  Cok guzller ya

 6. elisa dedi ki:

  ayyyyy! yeter artık öykü ayazla bir araya gelceksen gel artık ya tam bir araya gelecekler diyoruz ama ne yazıkki öyle olmuyo bıktım ama ha hadi aklıma bir şey gelmiyor geldiğinde yazarım belki bay bay:)

 7. bahar dedi ki:

  ayaz öykü çok yakışıyorlar birbirlerine

 8. yazaski dedi ki:

  Arkadaşlar bir tüyo aldım, sanırım Ayaz Mete’te bu defa herşeyi anlatıyor. Off Kiraz Mevsimi yeni bölümü gelsin bir an önce! Aykü bu bölümde tüm gün birlikte olacaklar anlaşılan. Yalnız Öykü’nün ilgiden çekinmesi canımı sıktı. Kaçma be Öykü’cüm artık!

 9. Nihal G. dedi ki:

  Fragman yok ama en azından 7. bölüm özeti çıkmış nihayet. Çok seviyorum Kiraz Mevsimi’ni, tartışmasız en sevdiğim dizi oldu!

  • yazaski dedi ki:

   Çarşambadan önce fragman çıkmayacak galiba!

  • Nihal G. dedi ki:

   Şimdilik özetle idare edicez artık :) Ama özette hoşuma gitmeyen birşey var. Öykü’nün tüm olanlardan sonra hala ilgiden rahatsız olması, uzak durmaya çalışmasını anlamıyorum. Seviyorsun işte Ayaz’ı…

 10. Deniz dedi ki:

  Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum, özet de çıkar çıkmaz yayınlanmış, teşekkürler. Öykü ile Şeyma’nın kapışması sanırım komik olacak, inşallah Öykü kazanır :)