Kiraz Mevsimi 7.Bölüm Yorumları

Kiraz Mevsimi 7.Bölümü az önce sona erdi. Şimdi söz dizinin hayranlarında. Aşağıdaki yorum formundaki kutucukları doldurup 7.bölümle ilgili görüşlerinizi yazabilir, yeni bölümle ilgili tahminlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorum yapmak için isim veya rumuzunuz ile eposta adresinizi yazın ve yorumunuzu gönderin. Eposta adresiniz yayınlanmaz ve kimseyle paylaşılmaz.

Ayaz ve Öykü hayranları için pekçok güzel sahne barındıran 7. bölümde Şeyma’nın sırları da bir hayli yer buldu. Ayrıca yeni bölümde Öykü Önem Hanım’ın asistanı olmayı başardı. Öykü’nün Ayaz’ın yanında olmaya çalışması ve hoşlandığını anlaması da bizleri bir hayli sevindirdi. Bölümün sonu ise çok şaşırtıcıydı. Kiraz Mevsimi 7. bölümle ilgili sizler neler düşünüyorsunuz?

10 Yanıt

 1. Nergiz dedi ki:

  oykucum ayazi zirt pirt opub sonra da KANKAYIZ deme lutfen qicik oluyoruz

 2. Nihal G. dedi ki:

  Bazen Öykü üzülsün, hatta sürünsün istiyorum. Ayaz onun için neler yapıyor ama Öykü kızımızda devamlı bir nazlar… Seviyorsun işte kızım ne zorluyorsun, yok arkadaşmış da neymiş de…

 3. Deniz dedi ki:

  Arkadaşlar 8.bölümle ilgili bir özet yayınlanmış ama gerçek mi bilmiyorum.

  Yeni bölümde beklendiği gibi Öykü Ayaz’la öpüşecek ve onu sevdiğini söyleyecek. Son bölümde Şeyma oyun oynayarak Ayaz’ı suçlu çıkarmış ve Mete ile aralarını bozmuştu. Yeni bölümde Ayaz Şeyma’nın bir videosunu çekecek ve Mete’ye göstererek yalanını ortaya çıkartacak. Şeyma çok üzülecek yalanı çıktı diye, bir binanın tepesinde alacak soluğu ve intihar teşebbüsünde bulunacak. Mete’nin Şeyma’yı yalanlarından dolayı affedip affetmeyeceği merak konusudur.

 4. leyla dedi ki:

  Super guzel bir dizi hic yapmacik degil tum karakterler cok basarili oyku ve ayaz aski oyle guzelki dizinin cts, carsamba olan tum tekrarlarini da severek izliyorum cok begendim cok dogallar

 5. Saltuk Buğra dedi ki:

  Tek kelime mükemmel bir iş bu dizi. Serkan Çayoğlu Ayaz rolüne tam oturmuş.

 6. Deniz dedi ki:

  Ya bu Ayaz karakterini o kadar güzel yazmışlar ki, Serkan Çayoğlu da o kadar güzel oynuyor ki hiç üzülsün istemiyorum. Yakın arkadaşını korumak için o kadar uğraştı ama Şeyma yine yaptı yapacağını!! Rıza’yı da ayarlamış, Ayazcığımı suçlu çıkardılar. Mete ile Şeyma maşallah tencere kapak, amann!

  Neyseki Kiraz Mevsimi yeni bölümünde Öykü kızımız arkadaşız ayağını bırakıyor. O nasıl güzel bir yakınlaşmadır, sabırsızlıkla bekliyorum. Ayaz’ın yüzü gülecek :)

 7. yazaski dedi ki:

  Dizinin sonunda tam öpüşeceklerken herşeyin rüya olmasına çok şaşırmıştım ama yeni bölüm fragmanı gerçekten de orada buluşup yakınlaşacaklarını gösteriyor. Bu diziyi bize kazandıran tüm Kiraz Mevsimi ekibine candan teşekkür ediyorum ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorummm!

 8. Nihal G. dedi ki:

  Çok güzel bir bölümdü. Öykü ve Ayaz köfte ekmek, dondurma ve bol Mahmutlu oldukça güzel bir gece geçirdiler :)