Kiraz Mevsimi 8.bölüm özeti – Yeni bölümde neler olacak?

Fox ekranlarında fırtına gibi esen ve aldığı yüksek reytinglerle kış sezonunda da ekran macerasını sürdürecek olan Kiraz Mevsimi için 8. bölüm özeti yayınlanmıştır. Bakalım Kiraz Mevsimi 8. bölümünde neler yaşanacak. İşte Kiraz Mevsimi 8.bölüm özeti!

Ayaz, Öykü’nün arkadaşça yaklaşımından rahatsızdır. Öykü’ye eğlenceli bir oyun oynar. Ayaz, Öykü’yü arkadaşız dediğine bin pişman eder.

Mete, Rıza meselesini araştırmaya başlar. Bunun sonucunda büyük bir kanıta ulaşır. Mete gördüklerine inanamaz. Şeyma bir kez daha kendini savunmak zorunda kalır. Bu sefer farklı bir taktik izler.

Önem, bir markanın tanıtım fotoğrafları için moda evinde görev dağılımı yapar. Talihsizlikler yine Öykü’nün peşini bırakmaz. Öykü’nün yardımına sürpriz bir isim yetişir.

6 Yanıt

 1. Nazlı Alibeyoglu dedi ki:

  Harika bir dizi bağımlılık yaptı resmen hergün aynı bölümleri tekrar tekrar izliyorum ve Öykü ve Ayazı çok mu çok seviyorum

 2. öznur dedi ki:

  öykü ve ayaz beraber olsun ve hiç ayrılmasın :)

 3. Vusal dedi ki:

  Dizi cok super ama Serkan Çayoğlu ayaz karekterini kendi sesiyle canlandirirsa daha iyi olur.. oyku ayaz anlarini biraz sogutuyor ayazin sesi..

 4. Rüyam dedi ki:

  Sözüme önce öyküyle başlamak istiyorum asla ayazı kaçırma biraz çapkın olsada çoooook yakışıklı daha sonra sözüme şeymayla devam edeceğim meteyle mutlu ol ama ayazla öykünün arasına girme sizi çok seviyorummmmmmmmmmmmmm

 5. ESMA NUR SAYAK dedi ki:

  KİRAZ MEVSİMİNE BAYILIYORUM. AYAZ VE ÖYKÜ’YÜ ÇOKKKKKKKKKKK SEVİYORUM.:)